כרטיסים

הכל קורה מהר


 מכירת הכרטיסים בעיצומה,
אנחנו בפעימת כרטיסים חמישית ואחרונה עם כרטיסים אחרונים לאימג'ן!

 הכרטיסים לאימג'ן נמכרים ב-5 פעימות מכירה, בכל פעימה כמות מוגבלת של כרטיסים וכשהיא מסתיימת, עולה המחיר ועוברים לפעימה הבאה.

לאימג'ן יש תמיד ביקוש מטורף, בפעם קודמת סבב ראשון אזל תוך פחות משעה, ומלא זמן לפני אזלו כל הכרטיסים לפסטיבל, אנשים חיפשו וחיפשו כרטיסים, ככה שממליצים להזדרז. ככל שקונים יותר מוקדם, ככה חוסכות יותר כסף ומבטיחות מקום ב-3 הימים היפים של השנה.  

פעימה 1 – 425 ש"ח  –  Sold Out  
פעימה 2 – 450 ש"ח – Sold Out 
פעימה 3 – 475 ש"ח – Sold Out
פעימה 4 – 499 ש"ח – Sold Out
פעימה 5 – 525 ש"ח – בעיצומה

הכניסה מעל גיל 22 בהצגת תעודת זהות. מי שיגיע והוא מתחת לגיל 22 לא יוכל להיכנס ולא יקבל זיכוי על כרטיסו. ילדים עד גיל 12 בליווי הורים. ילדים עד גיל 3 חינם.  עלות כרטיס ילד: 190-250.
אין כניסה בין גילאי 12-22. 

פירוט על החדרים, אוהלי הגלאמפינג, נהלי ביטול והעברת כרטיסים – בהמשך העמוד
חדרים ואוהלי גלאמפינג 

ברחבי שיטים מספר מצומצמם מאוד של חדרים, שהפעם אנחנו מצרפים גם כ10 אוהלי גלמאפינג , זהו המפרט שמספר מה אפשר למצוא בכל חדר:

חדר זוגי פרטי – יש 3 כאלו בלבד – בחדר מיטה זוגית, מזגן, מקרר, מטבחון, פינת קפה, שירותים ומקלחת פרטית עם מים חמים, ספה, מצעים ומדפים. 

בקתת עץ – יש 3 כאלו –  4 מיטות יחיד, מצעים, מזגן, מקרר, מרפסת מפנקת, שירותים ומקלחת פרטיים, פינת קפה. 

אוהל גלאמפינג מקורר – יש 10 כאלו – בכל אוהל, דזרט קולר לקירור האווירה, 5  מזרונים עם מצעים, 4 חלונות, תאורת לילה, מחצלת לרצפת האוהל, נקודת חשמל, אזור כפר גלאמפינג נעים מוצל ומפנק.

כרטיסים, ביטול, העברה וכו'

כרטיסים לאימג'ן ניתנים לביטול עד כ14 יום לאחר הרכישה בדמי ביטול של כ5%. לאחר יותר מ14 יום מרגע רכישת הכרטיס, לא ניתן לבטל את הכרטיסים משום סיבה.

העברת כרטיסים

העברת כרטיסים מתבצעת ע"י העברה של הכרטיס עם הברקוד שקיבלתם במייל, יחד עם אישור ההזמנה וצילום תעודת זיהוי של הרוכש.ת המקורי לרוכש.ת החדשה. 

הרוכש.ת החדש.ה מגיעים עם אלו לקופות הפסטיבל ומקבלים שם כרטיס. צמיד. אין צורך ליידע את ההפקה על העברת כרטיס. זה בינכם לביניכם. ובאחריותכם.

אנא שימו לב שאתם נמנעים מזיופים, דברו טלפונית עם מי שאתם קונים ממנו, שימו לב שזה לא פרופיל פייק, ועדיף שאתם מכירים דרך חברים. אנחנו לא נוכל לכבד כרטיסים מזוייפים בכניסה לפסטיבל. הכי טוב כמובן פשוט לקנות כרטיסים כאן באתר כל עוד יש. 

בכל מקרה אנא קנו כרטיס רק אם אתם מתכוונים להגיע, ואנא אל תספסרו במחירי הכרטיסים, לא למעלה ולא למטה ממה שהם נקנו. אם אתם נתקלים במקרה של ספסרות אנא פנו אלינו במייל וידעו אותנו. תודה

לפניות לשאלות ולכל דבר כתבו לנו – [email protected]
תודה

 

0
0
העגלה שלך
ריקון עגלת הקניותבחזרה לחנות